Mini Coed Fall

U4-U7 Mini Coed FAQ

Click on the link to download your copy.



U4-U7 Groups

▲Top
Updated September 16th, 2021

lname

fname

team_name

Ableman

Lily

U6-U7 TEAM 3 1PM

Akenhead

Annabelle

U6-U7 TEAM 4 2PM

Alcee

Isabella

U6-U7 TEAM 5 1PM

Allen

Easton

U4-U5 Sparks 10am

Anderson

Kristina

U6-U7 TEAM 5 3PM

Andrews

Sailor

U6-U7 TEAM 5 1PM

Andrews

Benjamin

U6-U7 TEAM 6 2PM

Anzinger

Holland

U4-U5 Strikers 9am

Aravena

Tamia

U6-U7 TEAM 3 1PM

Ashford

Audrey

U6-U7 TEAM 6 2PM

Ayson-Banico

Moses

U4-U5 Galaxy 10am

Azzi

Madeleine

U6-U7 TEAM 1 2PM

Bach

Aria

U6-U7 TEAM 6 2PM

Bach

Logan

U4-U5 Cheetahs 10am

Bacon

Jade

U6-U7 TEAM 2 2PM

Baldassi

Cody

U6-U7 TEAM 3 3PM

Ball

Ronan

U6-U7 TEAM 5 1PM

Banovac

Emerik

U6-U7 TEAM 3 1PM

Bansi

Seyvn

U6-U7 TEAM 3 3PM

Bansi

Sahara

U6-U7 TEAM 3 3PM

Bara

Dylan

U6-U7 TEAM 5 1PM

Barclay

David

U6-U7 TEAM 3 3PM

Barley

Cruz

U6-U7 TEAM 4 2PM

Barnett

Anthony

U6-U7 TEAM 2 1PM

Baron-Goodwin

Rocky

U4-U5 Speedy Cats 11am

Baron-Goodwin

Felicity

U4-U5 Speedy Cats 11am

Beaune

Porter

U4-U5 Stealth 11am

Beil

Kaydyn

U6-U7 TEAM 5 2PM

Belmar

Isabella

U4-U5 Stealth 11am

Benda

Brooklyn

U6-U7 TEAM 4 12PM

Benda

Rylee

U4-U5 Sparks 10am

Bennett

Cai

U6-U7 TEAM 3 3PM

Benson

Emily

U6-U7 TEAM 1 2PM

Bester

Tristan

U6-U7 TEAM 4 1PM

Bettesworth

Bronson

U4-U5 Galaxy 10am

Bevilacqua

Dominic

U6-U7 TEAM 3 2PM

Bicknell

Mila

U6-U7 TEAM 6 3PM

Biddlecombe

Jack

U6-U7 TEAM 6 12PM

Black

Phoenix

U6-U7 TEAM 1 3PM

Blusson

Audrey

U6-U7 TEAM 6 12PM

Bozek

Colton

U4-U5 Speedy Cats 11am

Bradford

Norah

U6-U7 TEAM 4 12PM

Branje

Nathan

U6-U7 TEAM 2 1PM

Branje

Katelyn

U4-U5 Speedy Cats 11am

Brar

Fateh singh

U6-U7 TEAM 5 3PM

Brill

Heidi

U4-U5 Cheetahs 10am

Brkan

Aleks

U4-U5 Sting Rays 11am

Cadeau

Ava

U6-U7 TEAM 4 3PM

Cajee

Zane

U4-U5 Sting Rays 11am

Campbell

Callum

U6-U7 TEAM 5 3PM

Carnegie

Ava-Mari

U4-U5 Bumblebees 11am

Carr

Akira

U6-U7 TEAM 2 3PM

Carson

William

U6-U7 TEAM 5 3PM

Carver

Jack

U6-U7 TEAM 3 12PM

Carver

Dani

U4-U5 Blast 11am

Cedars

Tate

U4-U5 Raptors 11am

Charlton

Poppy

U6-U7 TEAM 5 3PM

Chatt

Chloe

U4-U5 Cheetahs 10am

Choy

Jordan

U4-U5 Speedy Cats 11am

Christensen

Quinn

U6-U7 TEAM 2 12PM

Cimbron

Logan

U4-U5 Dragons 10am

Clarke

Crew

U6-U7 TEAM 4 3PM

Clarke

Tara

U6-U7 TEAM 1 3PM

Clayton

Owen

U6-U7 TEAM 5 2PM

Clydesdale

Parker

U6-U7 TEAM 2 12PM

Cobble

Charlotte

U6-U7 TEAM 3 3PM

Common

Bowen

U6-U7 TEAM 3 2PM

Conley

Sydney

U6-U7 TEAM 5 1PM

Conroy

Finlay

U6-U7 TEAM 3 2PM

Cop

Emmett

U4-U5 Whitecaps 9am

Cop

Clayton

U6-U7 TEAM 2 3PM

Cope

Addison

U6-U7 TEAM 4 12PM

Cope

Caleb

U4-U5 Sparks 10am

Court

Lukas

U4-U5 Dragons 10am

Craig

Cash

U6-U7 TEAM 1 1PM

Crawley

Matthew

U6-U7 TEAM 3 2PM

Crisca

Alexandru

U6-U7 TEAM 6 2PM

Cruickshank

Burke

U4-U5 Bumblebees 11am

Cruickshank

Mackenzie

U6-U7 TEAM 4 1PM

Cummings

Shawn

U6-U7 TEAM 2 2PM

Dagg

Amelia

U6-U7 TEAM 1 2PM

Davison

Ethan

U6-U7 TEAM 1 3PM

Dea

Jack

U6-U7 TEAM 4 1PM

Degagne

James

U4-U5 Sonic 10am

Denton

Sophie

U6-U7 TEAM 3 2PM

DeTemple

Calin

U4-U5 Speedy Cats 11am

DeTemple

Aurora

U6-U7 TEAM 6 12PM

Devereux

Johnathan

U6-U7 TEAM 1 12PM

Devereux

Lucas

U6-U7 TEAM 1 12PM

Diebel

Addison

U4-U5 T-Rex 9am

Dimmock

Cj

U6-U7 TEAM 3 3PM

Dionne-Clark

Brodie

U4-U5 T-Rex 9am

Docouto

Easton

U6-U7 TEAM 6 2PM

Drinkle

Ethan

U6-U7 TEAM 2 3PM

Duncan

Sophia

U6-U7 TEAM 1 2PM

Duncan

Linden

U4-U5 Sharks 9am

Dureau

Declan

U6-U7 TEAM 5 2PM

Dwyier

Xenia

U4-U5 Whitecaps 9am

Edwards

Sophia

U6-U7 TEAM 3 12PM

Edwards

Oliver

U6-U7 TEAM 6 1PM

Edwards

Henry

U4-U5 Rapids 9am

Egge

James

U6-U7 TEAM 5 12PM

Escalante

Jacob

U4-U5 Sonic 10am

Evans

Peyton

U4-U5 Strikers 9am

Farmer

Mason

U6-U7 TEAM 1 3PM

Farrelly

Scarlett

U6-U7 TEAM 1 2PM

Ferro

Vasil

U6-U7 TEAM 3 3PM

Fewer

Jack

U6-U7 TEAM 6 1PM

Fewer

Harvey

U4-U5 Whitecaps 9am

Fidel

McKinley

U6-U7 TEAM 4 2PM

Fisher

Liam

U6-U7 TEAM 5 12PM

Fiske

Mia

U6-U7 TEAM 5 12PM

Fiske

Jaxon

U4-U5 Blast 11am

Flynn

Colton

U6-U7 TEAM 3 1PM

Flynn

Evanna

U4-U5 Galaxy 10am

Flynn

Levi

U4-U5 Hurricanes 10am

Foster

Madison

U4-U5 Sting Rays 11am

Foster

Linden

U6-U7 TEAM 2 2PM

Foster

Quinn

U4-U5 Sharks 9am

Foster

Riley

U4-U5 Blast 11am

Fox

Jack

U6-U7 TEAM 2 12PM

Fuller

Wesley

U6-U7 TEAM 1 3PM

Fuller

Avery

U4-U5 Raptors 11am

Funk

Aubree

U6-U7 TEAM 1 2PM

Gamache

Cole

U6-U7 TEAM 4 3PM

Garcia Fry

Emma

U6-U7 TEAM 2 3PM

Gehring

Alexander

U6-U7 TEAM 1 3PM

Goff

Blake

U4-U5 T-Rex 9am

Goodchild

Isla

U4-U5 Whitecaps 9am

Goorah

Penelope

U4-U5 T-Rex 9am

Goorah

Xavier

U6-U7 TEAM 6 1PM

Gornenski

Stella

U6-U7 TEAM 2 1PM

Grafstrom

Lily

U6-U7 TEAM 5 12PM

Grafstrom

Austin

U4-U5 Hurricanes 10am

Gray

Beckham

U4-U5 Blast 11am

Green

Peyton

U4-U5 Sting Rays 11am

Greene

Nathen

U6-U7 TEAM 1 1PM

Gruending

Jacob

U6-U7 TEAM 6 3PM

Guest

Jace

U6-U7 TEAM 4 3PM

Gunther

Ella-Wyn

U4-U5 Strikers 9am

Gusan

Olivia

U6-U7 TEAM 1 3PM

Hall

Taylor

U4-U5 Galaxy 10am

Hampton

Charlie

U6-U7 TEAM 5 12PM

Harder

Madeline

U6-U7 TEAM 1 1PM

Hart

Scarlett

U6-U7 TEAM 6 2PM

Harwood

Morgan

U6-U7 TEAM 5 2PM

Hatchwell

Chase

U6-U7 TEAM 6 2PM

Hauzer

Maddox

U6-U7 TEAM 1 1PM

Hay

Levi

U4-U5 Galaxy 10am

Haywood

Charley

U6-U7 TEAM 5 1PM

Heath

Kenzie

U4-U5 Sharks 9am

Helm

Paisley

U6-U7 TEAM 2 3PM

Henderson

Jaymes

U6-U7 TEAM 2 2PM

Hendrickson

Dean

U4-U5 Sparks 10am

Hokanson

Austin

U6-U7 TEAM 3 3PM

Hone

Klara

U6-U7 TEAM 6 2PM

Hooge

Caleb

U4-U5 Sting Rays 11am

Hooge

Claire

U6-U7 TEAM 4 12PM

Horne

Isla

U4-U5 Sharks 9am

Hounslow

Colin

U6-U7 TEAM 1 1PM

Howe

Alexander

U6-U7 TEAM 2 1PM

Howe

Nicola

U4-U5 Hurricanes 10am

Hryczynski

Paige

U4-U5 Blast 11am

Huntington

Logan

U4-U5 Sparks 10am

Huntington

Ellie

U6-U7 TEAM 4 12PM

Hurtubise

Maisie

U6-U7 TEAM 3 1PM

Jacobs

Wade

U4-U5 Stealth 11am

Jansen

Gunnar

U4-U5 Raptors 11am

Jantz

Oliver

U4-U5 Fury 9am

Jawad

Daniel

U4-U5 Sharks 9am

Jellema

Madison

U6-U7 TEAM 5 12PM

Jellema

Austin

U4-U5 Sting Rays 11am

Jennings

Harley

U6-U7 TEAM 5 2PM

Johnson

Ella

U6-U7 TEAM 2 12PM

Johnson

Ryler

U6-U7 TEAM 2 12PM

Johnston

Jacoby

U6-U7 TEAM 1 1PM

Johnston

Jett

U4-U5 Strikers 9am

Joosten

Max

U4-U5 Whitecaps 9am

Jordan

Kai

U6-U7 TEAM 2 2PM

Justus

Aroara

U4-U5 Stealth 11am

Karamos

Cooper

U6-U7 TEAM 1 1PM

Karpowicz

Damian

U6-U7 TEAM 3 2PM

Kavanagh

Ciarán

U4-U5 Whitecaps 9am

Kelsey

Owen

U6-U7 TEAM 4 3PM

Kenny

Bryce

U6-U7 TEAM 1 2PM

Kenny

Davis

U4-U5 Rapids 9am

Kilby

Evan

U6-U7 TEAM 3 12PM

Kim

Geeho (Zio)

U6-U7 TEAM 5 3PM

Kippers

Léa

U6-U7 TEAM 6 2PM

Kliewer

Leighton

U6-U7 TEAM 3 1PM

Knight

Abigail

U6-U7 TEAM 4 1PM

Knight

Spencer

U4-U5 Raptors 11am

Knittel

Avagayle

U6-U7 TEAM 2 1PM

Knittel

Brooklyn

U4-U5 Hurricanes 10am

Knittel

Landon

U4-U5 Hurricanes 10am

Kobelka

Liam

U6-U7 TEAM 5 12PM

Kotlowski

Jaxon

U6-U7 TEAM 5 1PM

Labrecque

Ethan

U4-U5 Raptors 11am

Labrecque

Axel

U4-U5 Raptors 11am

Ladd

Mikayla

U6-U7 TEAM 4 12PM

Lambert

Kaiden

U6-U7 TEAM 4 1PM

Lebrun

Eva

U6-U7 TEAM 2 3PM

Lee

Hunter

U4-U5 Cheetahs 10am

Lehal

Harper

U4-U5 Bumblebees 11am

Lemaire

Saelor

U6-U7 TEAM 3 12PM

Lemaire

Talon

U4-U5 Blast 11am

Limon

Aaliyah

U6-U7 TEAM 5 3PM

Limon

Aalivia

U4-U5 Cheetahs 10am

Linden

Olivia

U4-U5 Sharks 9am

Link

Aryanna

U6-U7 TEAM 6 12PM

Living

Emma

U4-U5 Strikers 9am

Lloyd

Bennett

U6-U7 TEAM 2 1PM

Lloyd

Brooklyn

U6-U7 TEAM 2 1PM

Logan

Lincoln

U6-U7 TEAM 5 2PM

Logan

Juliet

U6-U7 TEAM 6 1PM

Long

Vienna

U6-U7 TEAM 1 2PM

Lucas

Jackson

U6-U7 TEAM 3 2PM

Lunoch-Dewildt

Jayden

U4-U5 Speedy Cats 11am

Mackenzie

Jackson

U6-U7 TEAM 3 12PM

Mackenzie

Carter

U6-U7 TEAM 6 1PM

Maddalozzo

Joy

U6-U7 TEAM 1 3PM

Manno

Alessia

U4-U5 Sting Rays 11am

Markus

Logan

U4-U5 Speedy Cats 11am

Marshall

Jacob

U4-U5 Bumblebees 11am

Marshall

Beckett

U4-U5 Bumblebees 11am

Mattson

Adelaide

U6-U7 TEAM 2 3PM

McBride

Molly

U6-U7 TEAM 1 3PM

McCabe

Drew

U4-U5 Sonic 10am

McCarthy

Connor

U4-U5 Sting Rays 11am

McCausland

Alice

U6-U7 TEAM 3 12PM

McCombie

Lincoln

U4-U5 Sharks 9am

McGinn

Max

U4-U5 Cheetahs 10am

McGinn

Ethan

U6-U7 TEAM 5 1PM

McKinnon

Marijke

U6-U7 TEAM 3 3PM

McLure

Mason

U4-U5 Strikers 9am

McRoberts

Charlotte

U6-U7 TEAM 6 3PM

Mentz

Ella

U6-U7 TEAM 6 12PM

Meredith

Kyla

U6-U7 TEAM 1 12PM

Mesic

Niko

U4-U5 Sonic 10am

Metcalfe

Munro

U6-U7 TEAM 4 2PM

Minty

Sophia

U4-U5 Strikers 9am

Misceo

Maddalena

U4-U5 Dragons 10am

Mitchell

Evelyn

U6-U7 TEAM 5 12PM

Mitchell

Lydia

U6-U7 TEAM 5 12PM

Mitchell

Violet

U4-U5 Blast 11am

Moore

Tyler

U6-U7 TEAM 5 3PM

Morgan

Jaxon

U6-U7 TEAM 5 2PM

Morgan

Reese

U4-U5 Hurricanes 10am

Morris

Mason

U6-U7 TEAM 5 2PM

Morrow

Carson

U4-U5 Strikers 9am

Mosdell

Ryker

U4-U5 Galaxy 10am

Moyer

Jordyn

U6-U7 TEAM 6 3PM

Mulhern

Livvy

U6-U7 TEAM 6 12PM

Mulhern

Preston

U4-U5 Raptors 11am

Murcheson

Hannah

U4-U5 Galaxy 10am

Murphy

Maggie

U6-U7 TEAM 5 1PM

Murray

Joe

U6-U7 TEAM 4 1PM

Muys

Mason

U6-U7 TEAM 1 1PM

Ndiom

Joshua

U6-U7 TEAM 6 3PM

Needoba

Ethan

U6-U7 TEAM 2 12PM

Nicholls

Isabella

U6-U7 TEAM 1 12PM

Oh

Isaac

U6-U7 TEAM 6 1PM

Oh

Hanna

U4-U5 Stealth 11am

Olivieri

Angelina

U6-U7 TEAM 1 12PM

Olivieri

Gabriella

U6-U7 TEAM 1 12PM

Olivieri

Evangeline

U4-U5 Dragons 10am

Ormsby

Easton

U6-U7 TEAM 3 1PM

Ottens-mcloughlin

Baylor

U6-U7 TEAM 6 1PM

Ottens-McLoughlin

Braxton

U4-U5 T-Rex 9am

Ottens-McLoughlin

Blakely

U4-U5 T-Rex 9am

Papafilis

Nicholas (Nikko)

U6-U7 TEAM 1 12PM

Papafilis

Mattias

U4-U5 T-Rex 9am

Passaglia

Liam

U4-U5 Stealth 11am

Passaglia

Ethan

U6-U7 TEAM 4 2PM

Passaglia

Caydence

U4-U5 Stealth 11am

Pastora

Addison

U6-U7 TEAM 2 12PM

Patterson

Nixon

U6-U7 TEAM 1 1PM

Pauls

Liam

U6-U7 TEAM 3 2PM

Pavicic

Niko

U6-U7 TEAM 3 12PM

Pearce

Whitney

U6-U7 TEAM 6 3PM

Pesut

Brady

U6-U7 TEAM 2 3PM

Pesut

Jack

U4-U5 Sparks 10am

Pham

Mya

U6-U7 TEAM 4 12PM

Phillips

Daxton

U6-U7 TEAM 4 1PM

Phillips

Jayce

U4-U5 Sonic 10am

Polacek

Marcus

U6-U7 TEAM 3 12PM

Pollock

Ruby

U6-U7 TEAM 1 2PM

Pooni

Avery

U6-U7 TEAM 3 1PM

Pooni

Aaron

U6-U7 TEAM 3 1PM

Pralica

Ryan

U4-U5 Fury 9am

Pressly

Andrew

U4-U5 Whitecaps 9am

Primera Betancourt

Emiliano Jose

U6-U7 TEAM 6 3PM

Pugh

Carter

U4-U5 Stealth 11am

Radu

Cayde

U4-U5 Raptors 11am

Rampre

Josephine

U6-U7 TEAM 4 12PM

Ramsay

Hazel

U4-U5 Fury 9am

Rasley

Miles

U6-U7 TEAM 2 2PM

Richardson

Micah

U4-U5 Hurricanes 10am

Richardson

Kai

U4-U5 Hurricanes 10am

Richardson

Benjamin

U6-U7 TEAM 6 3PM

Rietel

Evan

U6-U7 TEAM 2 1PM

Rietel

Ariel

U4-U5 Speedy Cats 11am

Rieu

Cohen

U6-U7 TEAM 3 2PM

Rivais

Macey

U6-U7 TEAM 1 1PM

Rivais

Sloane

U4-U5 Dragons 10am

Rose

Jesse

U6-U7 TEAM 4 2PM

Roulette

Kyleia

U4-U5 Fury 9am

Russell

Brooklyn

U4-U5 Rapids 9am

Russell

Sawyer

U4-U5 Rapids 9am

Rutledge

Rowen

U6-U7 TEAM 3 1PM

Sanjoy

Ryan

U6-U7 TEAM 6 1PM

Sawatsky

Matthew

U4-U5 Fury 9am

Sawatsky

Brayden

U4-U5 Fury 9am

Schmidt

Hudson

U4-U5 T-Rex 9am

Scott

Jackson

U4-U5 Cheetahs 10am

Seble

Taj

U6-U7 TEAM 4 12PM

Semenowich

Zoey

U4-U5 Strikers 9am

Serena

William

U6-U7 TEAM 1 12PM

Serena

Abigail

U6-U7 TEAM 1 12PM

Shabacon

Ziggy

U6-U7 TEAM 3 1PM

Shymkiw

Harper

U4-U5 Sting Rays 11am

Shymkiw

Preston

U6-U7 TEAM 2 2PM

Sidhu

Dylan

U6-U7 TEAM 3 1PM

Sim

Carter

U4-U5 Rapids 9am

Simpson

Nova

U4-U5 Sting Rays 11am

Sinclair

Owen

U6-U7 TEAM 3 12PM

Singh

Sahib Ghonoria

U6-U7 TEAM 4 1PM

Sironen

Scarlett

U6-U7 TEAM 2 3PM

Sivakumar

Aadi

U6-U7 TEAM 6 3PM

Skora

Mani

U6-U7 TEAM 6 2PM

Smillie

Maisie

U6-U7 TEAM 4 3PM

Smith

Lukas

U6-U7 TEAM 1 2PM

Smith

Sierra

U6-U7 TEAM 5 3PM

Smith

Ellie

U4-U5 Raptors 11am

Span

Holland

U6-U7 TEAM 1 1PM

Stead

Makin

U6-U7 TEAM 3 2PM

Stead

Akeel

U4-U5 Rapids 9am

Steele

Noah

U4-U5 Dragons 10am

Steffen

Ryan

U6-U7 TEAM 2 12PM

Steffen

Asher

U4-U5 Bumblebees 11am

Steffen

Mila

U4-U5 Bumblebees 11am

Stenerson

Hudson

U6-U7 TEAM 2 1PM

Stevens

Finn

U6-U7 TEAM 6 1PM

Stevens

Lochie

U4-U5 Cheetahs 10am

Sullivan

Ryan

U4-U5 Sonic 10am

Sullivan

Alec

U6-U7 TEAM 4 1PM

Telep

Sophia

U6-U7 TEAM 5 2PM

Thomson

Cole

U6-U7 TEAM 3 12PM

Tkachuk

Joshua

U4-U5 Blast 11am

Tkachuk

Colton

U6-U7 TEAM 2 12PM

Toews

Noah

U6-U7 TEAM 6 12PM

Touhey

Stella

U6-U7 TEAM 2 3PM

Tower

Lennon

U6-U7 TEAM 4 12PM

Tufts

Bracken

U6-U7 TEAM 2 2PM

Underwood Bergeron

Briar

U4-U5 Bumblebees 11am

Van Bavel

Abby

U4-U5 Fury 9am

Van Damme

Tenley

U6-U7 TEAM 5 1PM

van der Pauw

Brandt

U4-U5 Rapids 9am

Vdovine

Linden

U6-U7 TEAM 2 1PM

Verbeke

Jaxon

U6-U7 TEAM 5 3PM

Verge

Wyatt

U6-U7 TEAM 4 3PM

Vero

Lily

U6-U7 TEAM 4 3PM

Vieira

Amaya

U4-U5 Whitecaps 9am

Wallsmith

Clare

U6-U7 TEAM 1 12PM

Walton

Flora

U6-U7 TEAM 4 2PM

Ward

Mila

U6-U7 TEAM 6 1PM

Watkins

Kaitlyn

U6-U7 TEAM 6 12PM

Watkins

Poppy

U4-U5 Blast 11am

Webb

Blake

U6-U7 TEAM 4 3PM

Whalan

Benjamin

U4-U5 Dragons 10am

Whalen

Donovan

U6-U7 TEAM 4 3PM

Wilkinson

Connor

U6-U7 TEAM 4 2PM

Wilson

Cooper

U6-U7 TEAM 2 2PM

Windblad

Cano

U6-U7 TEAM 5 12PM

Wingrove

Saylor

U6-U7 TEAM 4 2PM

Wingrove

Reid

U4-U5 Sharks 9am

Winship

Dallas

U6-U7 TEAM 2 12PM

Winship

Torrence

U6-U7 TEAM 4 2PM

Wolf

Gwenna

U6-U7 TEAM 6 12PM

Wright

Georgia

U6-U7 TEAM 6 12PM

Zubor

Hunter

U6-U7 TEAM 6 3PM

Zuniga

Luis

U6-U7 TEAM 1 3PM

Fall Schedule

▲Top

Session

Date

Field

Time

1

September 19

Telosky # 2

See Schedule

2

September 26
(PHOTO DAY!)

Telosky # 2

See Schedule

3

October 3

SRT



Thanksgiving Weekend - NO SESSIONS



4

October 17

SRT

See Schedule

5

October 24

SRT

See Schedule

6

October 31

SRT

See Schedule

7

November 7

SRT

See Schedule

8

November 14

SRT

See Schedule

9

November 21

SRT

See Schedule

10

November 28

SRT

See Schedule



Venue Details

Samuel Robertson Secondary address is: 10445 245 St, Maple Ridge

Google Maps: https://goo.gl/maps/mLMKP1sRwGH2


Telosky Stadium

Google Maps: https://goo.gl/maps/U2QbSxm512WoGLHg6


ASC (Albion Sport Complex) # 3: 3778 104 Ave, Maple Ridge, BC V2W 1B8

Google Maps: https://goo.gl/maps/r6uukF54VEkZD31p6